Klubová výstava Pekinéz-klubu, z.s.
19. listopadu 2017, Stehelčeves
Posuzovatel: Iuza Beradze
 
 
 
Psi - třída štěňat:

VN 1, Nejlepší štěně ... FANDOR JEROME Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Kšánová Dagmar


Psi - třída dorostu:


VN 1 ... ELLIOT Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Přidalová Zuzana


Psi - třída mladých:


V 1, CAJC, BOJ, BOB ... DORIAN Xiao-Shan (Amoxius Xiao-Shan x Merri-Lu von La-Bri), Dolečková Barbora
V 2 ... BRODY PANDA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše
V 3 ... Kisci ROCK STAR (Kisci MoviStar x Kisci Red MaDonna), Dosedělová Iveta
V 4 ... VERDASCO Perlová koruna (Taylor Perlová koruna x Zilly Verdasco Svámí), Kroftová Bedřiška
... DOUBLE AGENT Ming Mira (Livanda Molinari x Sibirskaya Korona Kalifornia), Vinšová Eva
V ... KENDY FABIO z Danova dvora (Fabio z Danova dvora x Charlotte Romeo z Danova dvora), Hojdová Jaroslava
VD ... TREMONIS Camargo Dione (I´m the Only One Boss du Prieure aux Comtes x Prihot Imperatora Raisi Velkolepnaya), Harmáček Stanislav
nenastoupil ... DIAMOND ROCK Ming Mira (Livanda Molinari x Sibirskaya Korona Kalifornia), Hejl Radek, Ing.


Psi - mezitřída:


V 1, CAC ... JCH. ELITE LOOK OF Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina


Psi - třída otevřená:


V 1, CAC ... JCH. OLIVER Silver moon shine (Gwendolin Silver moon shine x Sunrise Dragon Fantastic Chic), Kvapilová Květa
V 2, res. CAC ... CH. TAYLOR Perlová koruna (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Ninna Astarte Perlová koruna), Machowská Vlasta
VD 3 ... PHERSON Camargo Dione (L&A Goodtymes Grey Ghost x Baby Boll de la Vallee des Rubis), Vinšová Eva
VD 4 ... DAMONE VIC  Joliot (Balthasar Brayden Joliot x Knockie Gift of Bohemia Orchis), Zítková Jana


Psi - třída vítězů:


V 1, CAC, Klubový vítěz ... ICH. Stsanja ROMEO OF LIVANDA ASTARTE GOLD(Livanda Maluda x Stsanja Gimme More), Novikova & Sowinsky & Machowská Vlasta
V 2, res. CAC ... ICH. ANGELIO BLACK Čínský démant (Kisci Red Splendido x Unibell Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta


Psi - třída veteránů:


V 1, BOV ... ICH. IMPOSANT GIFT OF Bohemia Orchis (Christmas Gift del Palazzo Imperiale x Whitney Lady of Bohemia Orchis), Kaválková Katuše


Psi - třída čestná:


V 1 ... CH. Sunrise Dragon NEW KING II (Sunrise Dragon Erema x Sunrise Dragon Ballada), Stárková Radana
V 2 ... ICH. ARNOŠT PANCH of Stella´s Garden (Misticheskiy Graal Adriano x Ashley Princess of Diamond Gleam), Špyrcová Vladimíra
V 3 ... ICH. FABIO z Danova dvora (Kiss of the Dragon del Palazzo Imperiale x Dascha z Danova dvora), Červená Lucie


Feny - třída štěňat:


VN 1 ... FRANCISCA THEA Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina
VN 2 ... FREDERICA FRIDA Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina


Feny - třída dorostu:


VN 1, Nejlepší dorost ... Kisci GOLDIE HAWN (Kisci Golden Rockefeller x Syrenen´s Kejserinde Dagmar), Dosedělová Iveta


Feny - třída mladých:


V 1, CAJC, BOS ... CH. BARBARELLA ZADÁKOVÁ ze Zaváté samoty (Misticheskiy Graal Adriano x Nova-Joela Krahulecká skala), Špyrcová Vladimíra
V 2 ... JUSTYNE QUEEN z Danova Dvora (Butogne King Venus Bohemia Gold x Enrica z Danova Dvora), Červená Lucie
V 3 ... Kisci GOLDEN FLORA (Kisci Over the White Moon x Savelina Yaroslavna Skifa), Dosedělová Iveta
nenastoupila ... THEYA Tekiba (Fabio z Danova dvora x Rebecca Red Tekiba), Peroutka Ladislav


Feny - mezitřída:


VD 1 ... CH. DESTINY DE ABUKANTOS Joliot (Balthasar Brayden Joliot x Knockie Gift of Bohemia Orchis), Schreibová Kateřina


Feny - třída otevřená:


V 1, CAC, Klubový vítěz ... JCH. CHARLOTTE ROMEO z Danova dvora (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Enrica z Danova dvora), Červená Lucie
V 2, res. CAC ... CITTA z Podkrkonoší (Savelina Harisim Sweet x Cynthia Silver moon shine), Kvapilová Květa
V 3 ... AINELI BLACKIE Čínský démant (Kisci Red Splendido x Unibell Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 4 ... DEVI Achátová záře (Chipp Dragon Klenot achátu x Anita Brno-Mokrá Hora), Škorpilová Alena


Feny - třída vítězů:


V 1, CAC ... JCH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava


Feny - třída veteránů:

V 1 ... ISANTA GIFT Modrý horizont (Christmas Gift del Palazzo Imperiale x Wanessa Princess Svámí), Hellingerová Miluše
V 2 ... BEAUTY-YOKO Godala (Adis Regal Godala x Vendiliss Gold Hel-Mi-Fra), Hellingerová Miluše

TOPlist