Klubová výstava Pekinéz-klubu, z.s.
25. února 2018, Stehelčeves
Posuzovatel: Iveta Dosedělová
 
 
 
Psi - třída dorostu:
VN 1, Nejlepší dorost ... FANDOR JEROME Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Kšánová Dagmar

 
Psi - třída mladých:
V 1, CAJC, BOJ ... VERDASCO Perlová koruna (Taylor Perlová koruna x Zilly Verdasco Svámí), Kroftová Bedřiška
VD 2 ... TREMONIS Camargo Dione (I´m the Only One Boss du Prieure aux Comtes x Prihot Imperatora Raisi Velkolepnaya), Harmáček Stanislav
VD 3 ... ELLIOT Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Přidalová Zuzana

Psi - mezitřída:
V 1, CAC ... DOUBLE AGENT Ming Mira (Livanda Molinari x Sibirskaya Korona Kalifornia), Vinšová Eva
D ... JCH. BRODY PANDA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše

Psi - třída otevřená:
V 1, CAC ... BORIS PANDA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše
V 2, res. CAC ... PHERSON Camargo Dione (L&A Goodtymes Grey Ghost x Baby Boll de la Vallee des Rubis), Vinšová Eva

Psi - třída vítězů:
V 1, CAC, Nejlepší pes, BOS ... CH. ELITE LOOK OF Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina
V 2, res. CAC ... ICH. TAYLOR Perlová koruna (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Ninna Astarte Perlová koruna), Machowská Vlasta

Psi - třída čestná:
V 1 ... CH. Sunrise Dragon NEW KING II (Sunrise Dragon Erema x Sunrise Dragon Ballada), Stárková Radana

Feny - třída štěňat:
VN 1, Nejlepší štěně ... AMANDA SUE Tuggyyra (Taylor Perlová koruna x Follow Me Justify My Love), Nový Zdeněk, Ing.

Feny - třída dorostu:
VN 1 ... FREDERICA FRIDA Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina
VN 2 ... FRANCISCA THEA Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina

Feny - třída mladých:
V 1, CAJC ... JUSTYNE QUEEN z Danova Dvora (Butogne King Venus Bohemia Gold x Enrica z Danova Dvora), Červená Lucie
V 2 ... THEYA Tekiba
(Fabio z Danova dvora x Rebecca Red Tekiba), Peroutka Ladislav

Feny - mezitřída:

V 1, titul nezadán ... CH. BARBARELLA ZADÁKOVÁ ze Zaváté samoty (Misticheskiy Graal Adriano x Nova-Joela Krahulecká skala), Špyrcová Vladimíra
nenastoupila ... JCH. DUCHESS G Ming-Mira (Livanda Molinari x Sibirskaya Korona Kalifornia), Hejl Radek, Ing.

Feny - třída otevřená:
V 1, CAC ... JCH. CHARLOTTE ROMEO z Danova dvora (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Enrica z Danova dvora), Červená Lucie
V 2, titul nezadán ... DEVI Achátová záře (Chipp Dragon Klenot achátu x Anita Brno-Mokrá Hora), Škorpilová Alena
V 3 ... NELLY Silver moon shine (Gwendolin Silver moon shine x Chic Lady Silver moon shine), Škorpilová Alena
nenastoupila ... CH. DESTINY DE ABUKANTOS Joliot (Balthasar Brayden Joliot x Knockie Gift of Bohemia Orchis), Schreibová Kateřina

Feny - třída vítězů:
V 1, CAC, Nejlepší fena, BOB ... ICH. ZILLY-VERDASCO Svámí (Livanda Verdasco Astarte Gold x Bettyboop del Palazzo Imperiale), Machowská Vlasta
V 2, res. CAC ... ICH. BERNADETTE Joliot (Palacegarden Percival x Quireen Camargo Dione), Schreibová Kateřina
V 3 ... CH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava

Feny - třída veteránů:
V 1, BOV ... ISANTA GIFT Modrý horizont (Christmas Gift del Palazzo Imperiale x Wanessa Princess Svámí), Hellingerová Miluše
V 2 ... BEAUTY-YOKO Godala (Adis Regal Godala x Vendiliss Gold Hel-Mi-Fra), Hellingerová Miluše
TOPlist